ster Tools verification code here

breaking news

Spotkanie informacyjne dotyczące funduszy europejskich w Biłgoraju

Wrzesień 30th, 2015 | by redaktor
Spotkanie informacyjne dotyczące funduszy europejskich w Biłgoraju
Wiadomosci
0

Pod hasłem „Nowa Perspektywa 2014-2020″ odbywają się spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Jest to wrześniowy cykl informacyjny dotyczący Funduszy Europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem naborów wniosków, które będą realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego (RPO WL) w 2015 roku.
Do końca września odbędzie się w sumie 4 takich spotkań. <strong>W Biłgoraju spotkanie odbędzie się 25 września w sali konferencyjnej nr 104 Starostwa Powiatowego ul. Kościuszki 94.</strong> Do udziału w nich Zarząd Województwa Lubelskiego zaprasza przedsiębiorców, samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych.
Podczas spotkań omawiane są krajowe programy operacyjne, prezentowane zasady aplikowania o europejskie pieniądze, przekazywana jest również informacja o naborze wniosków w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele instytucji realizujących działania w ramach RPO WL.
Organizację przedsięwzięcia pt. „Nowa Perspektywa 2014-2020″ koordynuje Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 oraz Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Adresatami wydarzenia są przede wszystkim przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych. W spotkaniach udział wezmą przedstawiciele instytucji realizujących działania w ramach RPO WL.

Źródło:www.lubelskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *