ster Tools verification code here

breaking news

Pięcioro nastolatków rannych w wypadku

Pięcioro nastolatków rannych w wypadku

Październik 11th, 2015
Wiadomosci

Pięć osób w wieku 16-19 lat z gm. Potok Górny trafiło z obrażeniami ciała do szpitala na skutek wypadku drogowego, który wydarzył się dziś w nocy w Różańcu. Na łuku jezdni opel którym podróżowali młodzi ludzie zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie dachował. Kierującą oplem astrą 18-latka, była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają przyczynę zdarzenia.
Dziś w nocy na drodze wojewódzkiej nr 863 w miejscowości Różaniec, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem opla. Osobówką podróżowało pięcioro nastolatków z gm. Potok Górny. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, kierująca opla na łuku jezdni zjechała na przeciwległy pas ruchu, następnie jej pojazd dachował do rzeki.
Samochodem kierowała 18-letnia kobieta, była trzeźwa. Niemal wszyscy o własnych siłach wydostali się z pojazdu. Zarówno kierująca jak i czwórka pasażerów w wieku 16-19-lat trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie szczegóły o okoliczności tego wypadku.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *